MENU x
KHNP bude i nadále generálním partnerem třebíčského hokeje

KHNP bude i nadále generálním partnerem třebíčského hokeje

červen 2024

V pátek 14. června se uskutečnilo v třebíčské Pasáži setkání generálního ředitele korejské firmy KHNP Jooho Whanga s předsedou klubu SK Horácká Slavia Martinem Svobodou, starostou města Třebíč Pavlem Pacalem a předsedou Energetického Třebíčska Vítězslavem Jonášem.

KHNP potvrdilo své generální partnerství, které trvá už sedmým rokem. Slavnostním podpisem partnerské smlouvy stvrdili pokračování finanční podpory a spolupráce s třebíčským hokejem. „Jsem rád, že korejská firma dlouhodobě podporuje třebíčský hokej a pevně věřím v další spolupráci,“ sdělil starosta Pavel Pacal.  Horácká Slavia Třebíč i vedení města si velmi váží toho, že smlouva byla podepsána v okamžiku, kdy stále není známý vítěz tendru na výstavu nového bloku Jaderné elektrárny v Dukovanech.

 

Den korejské kultury v Pasáži

Program pokračoval i po slavnostním podpisu. V rámci Globálního dobrovolnického programu připravili korejští studenti kulturní program pro veřejnost v divadelním sále v Pasáži. Vystoupení se zúčastnili vedle starosty města Třebíče Pavla Pacala, vedení třebíčského hokeje také zástupci Okresní hospodářské komory Třebíč a Energetického Třebíčska. „Každý rok do regionu přivážejí Korejci ochutnávku své kultury. Představili korejskou hudbu, a dokonce nacvičili ve svém podání českou hymnu, tím nás překvapili,“ popsal Vítězslav Jonáš, předseda Energetického Třebíčska. Potlesk sklidilo taneční vystoupení na hudbu oblíbených korejských interpretů. Vyvrcholením večera bylo exhibiční vystoupení korejského týmu taekwondo, který se zúčastnil světové soutěže Amerika má talent.

 

 

 

Kancelář Energetického Třebíčska

Vítězslav Jonáš

Hrotovická 160

674 01 Třebíč

+420 602 512 155

info@energeticketrebicsko.cz

Občanská bezpečnostní komise při Jaderné elektrárně Dukovany
Energoregion 2020 - Sdružení obcí ve 20km pásmu Jaderné elektrárny Dukovany
Dobrovolný svazek obcí v 5 km pásmu Jaderné elektrárny Dukovany