MENU x

PODEPSÁNO! Společnost KHNP bude opět generálním partnerem Horácké Slavie

zdroj: hstrebic.cz, 19. 6. 2019

T ř e b í č - Ve středu 19. června se v restauraci Molekula hotelu Atom sešli zástupci společnosti KHNP v čele s panem Jae-hoon Chung a Horácké Slavie Třebíč zastoupené generálním ředitelem Karlem Čapkem, aby podepsali další smlouvu o spolupráci obou subjektů. Společnost KHNP tak bude už druhou sezónu generálním partnerem třebíčského hokeje a její jméno ponese Zimní stadion Města Třebíče – KHNP ARENA a logo bude zdobit i přední stranu dresu týmu mužů. Svou účastí slavnostní podpis smlouvy podpořil i starosta města Třebíče pan Pavel Pacal a Vítězslav Jonáš, předseda sdružení Energetické Třebíčsko a člen rady SÚRAO. Nechyběli ani hráči Horácké Slavie Lukáš Nedvídek, Martin Šťovíček a Šimon Szathamary.

Společnost KHNP se v našem regionu angažuje už druhým rokem a jak bylo zmíněno, nesoustředí se pouze na hokejovou Horáckou Slavii, ale podporuje i další projekty, například přispěla i na ultrazvuk v třebíčské nemocnici.

“Uzavření smlouvy o generálním partnerství je výsledkem dobrých, až nadstandardních vztahů, které se nám se společností KHNP podařilo navázat. Jsme moc rádi, že znovu můžeme podepsat smlouvu s tímto partnerem,“ vysvětlil obchodní a marketingový manažer HST Daniel Šlapák.

Na úvod pronesli projevy zástupci jak KHNP pan Jae-hoon Chung, tak Horácké Slavie Karel Čapek i města Třebíče a spolku Energetické Třebíčsko.

Pan Jae-hoon Chung při svém projevu mimo jiné řekl: “Mrzí mne, že jsem nemohl vidět poslední utkání minulé sezóny, kdy Horácká Slavia porazila Kladno 5:3. Budu se ale snažit vidět některé z utkání nové sezóny a doufám, že podobně úspěšné budou všechny třebíčské zápasy.“

“Jsme velmi rádi, že partnerství mezi naším klubem a společností KHNP pokračuje a že můžeme dnes podepsat novou smlouvu s tak spolehlivým partnerem, jakým KHNP je. Jako oni přejí úspěch nám sportovcům, tak i my přejeme úspěch firmě KHNP v jejích aktivitách v České republice a věříme, že úspěšní budou,“ podotkl ve své řeči Karel Čapek.

V podobném duchu se nesly i projevy starosty Třebíče Pavla Pacala a Vítězslava Jonáše. Oba zdůraznili, že společnost KHNP je velmi spolehlivým partnerem nejen hokejového klubu, ale i města a spolku Energetické Třebíčsko a že mnoho věcí s firmou KHNP platilo i přesto, že byly dohodnuty bez nějakých velkých formalit a podpisů, ale stačilo k nim podání ruky a popřáli jí mnoho úspěchů při jednáních o dostavbě Jaderné elektrárny v Dukovanech.

V neformální části setkání po společné večeři vystoupil i útočník Lukáš Nedvídek, který řekl, že doufá, že logo společnosti KHNP, jenž zdobí nové dresy, přinese štěstí na třebíčské hokejky a že všichni společně dosáhneme cíle, kterým je účast Horácké Slavie v závěrečných bojích Chance ligy.

Poté následovalo ještě fotografování všech zúčastněných ve zbrusu nových dresech, které všichni obdrželi jako památku na toto setkání a slavnostní podpis smlouvy.

 

 

 

Kancelář Energetického Třebíčska

Vítězslav Jonáš

Hrotovická 160

674 01 Třebíč

+420 602 512 155

info@energeticketrebicsko.cz

Občanská bezpečnostní komise při Jaderné elektrárně Dukovany
Energoregion 2020 - Sdružení obcí ve 20km pásmu Jaderné elektrárny Dukovany
Dobrovolný svazek obcí v 5 km pásmu Jaderné elektrárny Dukovany